Naudojimosi UAB STEAM PASAULIS svetaine taisyklės

Bendrosios naudojimo taisyklės:
1.1. Naudodamiesi UAB STEAM PASAULIS interneto svetaine (www.steampasaulis.lt), Jūs sutinkate laikytis šių taisyklių ir nurodymų.
1.2. Norėdami naudotis šia svetaine, turite būti ne jaunesni kaip 18 metų. Jei esate jaunesnis nei 18 metų, prieš prisijungdami prie svetainės ar ja naudodamiesi turite gauti tėvų arba globėjų sutikimą.
Intelektinė nuosavybė:
2.1. UAB STEAM PASAULIS svetainės turinys, dizainas, išdėstymas, grafika ir kiti elementai yra saugomi intelektinės nuosavybės įstatymų ir yra išimtinė UAB STEAM PASAULIS nuosavybė.
2.2. Be išankstinio raštiško UAB STEAM PASAULIS leidimo negalima kopijuoti, atgaminti, keisti, platinti, perduoti, rodyti ar kurti išvestinių kūrinių iš bet kurios svetainės dalies.
Išankstinis vaikų maitinimo užsakymas:
3.1. UAB STEAM PASAULIS suteikia galimybę iš anksto užsisakyti vaikų maitinimą.
3.2. Norėdami iš anksto užsisakyti vaikų maitinimą, turite tai padaryti ne vėliau iki einamosios savaitės sekmadienio 15:00 val.
3.3. Apie galimybę iš anksto užsisakyti vaikų maitinimą ir konkrečią informaciją apie jį bus pranešta interneto svetainėje arba kitomis UAB STEAM PASAULIS teikiamomis priemonėmis.
3.4. UAB STEAM PASAULIS pasilieka teisę keisti arba atšaukti išankstinius užsakymus, jei atsiranda nenumatytų aplinkybių arba pasikeičia prieinamumas.
Mokėjimas už švietimo paslaugas (švietimo mokesčiai):
4.1. UAB STEAM PASAULIS ugdymo mokestį galite patogiai apmokėti mūsų internetinės sistemos pagalba.
4.2. Apie ugdymo mokesčius ir mokėjimo sąlygas bus aiškiai pranešta interneto svetainėje arba kitomis UAB STEAM PASAULIS teikiamomis priemonėmis.
4.3. Mokestis už ugdymą turi būti mokamas laikantis nurodytų mokėjimo terminų ir būdų.
4.4. Laiku nesumokėjus mokesčių už ugdymą, ugdymo paslaugų teikimas gali būti sustabdytas arba nutrauktas.
5. Draudžiama veikla:
5.1. Naudodamiesi UAB STEAM PASAULIS interneto svetaine, negalite užsiimti jokia toliau nurodyta veikla:
a) Pažeisti bet kokius galiojančius įstatymus ar kitus teisės aktus.
b) Apsimesti bet kokiu asmeniu ar organizacija arba klaidingai nurodyti savo priklausomybę bet kokiam asmeniui ar organizacijai.
c) Skelbti, perduoti ar dalytis bet kokiu turiniu, kuris yra neteisėtas, žalingas, grasinantis, įžeidžiantis, priekabiaujantis, šmeižiantis, vulgarus, nepadorus ar kitaip smerktinas.
d) Siunčiant ar platinant bet kokius failus, kuriuose yra virusų, kenkėjiškų programų ar bet kokios kitos panašios programinės įrangos ar programų, galinčių pakenkti svetainei ar kitų naudotojų kompiuteriams.
e) Dalyvavimas bet kokioje veikloje, kuri gali sutrikdyti ar trukdyti tinkamam svetainės veikimui ar kitų naudotojų patirčiai.
Nutraukimas:
6.1. UAB STEAM PASAULIS pasilieka teisę nutraukti arba sustabdyti jūsų prieigą prie svetainės be išankstinio įspėjimo, jei pažeidžiate bet kurias iš šių taisyklių arba užsiimate draudžiama veikla.
6.2. Nutraukus arba sustabdžius prieigą, privalote nedelsdami nutraukti naudojimąsi svetaine ir visomis susijusiomis paslaugomis.
Taisyklių pakeitimai:
7.1. UAB “STEAM PASAULIS” gali bet kuriuo metu atnaujinti ar pakeisti šias taisykles be išankstinio įspėjimo.
7.2. Jūsų pareiga yra periodiškai peržiūrėti šias taisykles, kad būtumėte informuoti apie bet kokius pakeitimus.
Susisiekite su mumis:
8.1. Jei turite klausimų ar abejonių dėl naudojimosi UAB STEAM PASAULIS interneto svetaine taisyklių, susisiekite su mumis adresu info@steampsaulis.lt
8.2. Naudodamiesi UAB STEAM PASAULIS interneto svetaine patvirtinate, kad perskaitėte, supratote ir sutinkate laikytis šių taisyklių. Nesilaikant šių taisyklių, gali būti nutraukta jūsų prieiga prie interneto svetainės ir kitų susijusių paslaugų.

Grąžinimo priežastis ir suma

Your Order

Krepšelyje nėra produktų.