Maisto užsakymų grąžinimo politika

Bendroji pinigų grąžinimo politika:
1.1. Ši pinigų grąžinimo politika taikoma maisto užsakymams, pateiktiems per UAB STEAM PASAULIS svetainę (www.steampasaulis.lt).
1.2. Pateikdami maisto užsakymą, jūs pripažįstate ir sutinkate su šios Grąžinimo politikos sąlygomis.
Grąžinamos lėšos už nepanaudotą maistą:
2.1. Jei vaikas dėl ligos ar kitų pateisinamų priežasčių negali lankyti darželio ir Jūs iš anksto pranešate UAB STEAM PASAULIS, nepanaudotos maitinimo dienos bus grąžintos į Jūsų virtualią piniginę.
2.2. Išankstinį pranešimą reikia pateikti likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki numatyto maitinimo pristatymo.
2.3. Grąžinta suma bus įskaityta į Jūsų virtualią piniginę ir galės būti panaudota kitam maitinimo užsakymui.
Virtualios piniginės naudojimas:
3.1. Jūsų virtualioje piniginėje esančias lėšas galima naudoti tik būsimiems maisto užsakymams.
3.2. Grąžinta suma jūsų virtualioje piniginėje atsiras per pagrįstą laikotarpį po užsakymo atšaukimo arba pranešimo apie nepanaudotas maitinimo dienas.
3.3. Jūsų virtualioje piniginėje esančios lėšos yra neperleidžiamos ir negali būti iškeičiamos į grynuosius pinigus.
Atšaukimo politika:
4.1. Jei norite atšaukti maisto užsakymą, praneškite apie tai UAB STEAM PASAULIS likus ne mažiau kaip 24 valandoms iki numatyto pristatymo, kad galėtumėte atgauti pinigus.
4.2. Atšaukus užsakymą per 24 valandas iki numatyto pristatymo, UAB STEAM PASAULIS savo nuožiūra gali negrąžinti pinigų.
Išimtys:
5.1. Išimtiniais atvejais, kai UAB STEAM PASAULIS negali pateikti užsakytų patiekalų dėl nenumatytų aplinkybių (pvz., ingredientų nebuvimo, paslaugų teikimo sutrikimų), į Jūsų virtualią piniginę bus grąžinti visi pinigai.
5.2. UAB “STEAM PASAULIS” pasilieka teisę vertinti kiekvieną atvejį individualiai ir nustatyti, ar išimtiniais atvejais pinigai gali būti grąžinami.
Susisiekite su mumis:
6.1. Jei turite klausimų ar abejonių dėl maisto produktų užsakymų grąžinimo politikos, susisiekite su mumis adresu info@steampsaulis.lt


Atkreipkite dėmesį, kad ši Grąžinimo politika taikoma tik maisto užsakymams, pateiktiems per UAB STEAM PASAULIS svetainę. Kitiems produktams ar paslaugoms gali būti taikoma atskira grąžinimo politika, apie kurią būsite informuoti pirkimo ar įsipareigojimo metu.

Pateikdami maisto užsakymą patvirtinate, kad perskaitėte ir supratote šią Grąžinimo politiką ir sutinkate su jos sąlygomis. UAB STEAM PASAULIS pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti ar atnaujinti šią Grąžinimo politiką.

Grąžinimo priežastis ir suma

Your Order

Krepšelyje nėra produktų.