Gruodžio mėnesį mažieji mūsų privataus vaikų darželio steamukai Zoja, Kaila, Ajus, Aras ir Lukas puikiai pasirodė „Konstruok kartu su STEAM” parodoje. Vaikai savo rankytėmis karpė, lipdė, klijavo, spalvino ir kitaip gamino bei puošė lesyklėles žiemojantiems paukšteliams. Rezultatas nerealus, o mūsų darželyje apsilankę mažieji draugai bus sotūs. Ačiū mūsų pedagogėms Rasmai Sirevičienei ir Viktorijai Suslavičienei už idėjas ir pagalbą.

Gegužės mėnesį steamukai savo darbais džiugino parodoje „STEAM gyvena darželyje”. Ši paroda buvo išskirtinė tuo, kad vyko karantino metu. Taigi vaikai kartu su tėvais gamino naminį plastiliną. Iš jo lipdė įvairiausius gyvūnus Afrikos tema. Taip pat atliko eksperimentą su balionu, actu ir soda. Vaikams nuostabą kėlė savaime nuo acto ir sodos prisipučiantis balionas. Parodai pateikėme dar vieną eksperimentą – steamukai su tėvais konstravo kiaušinių rentgeno aparatą, kurio metu stebėjo kiaušinio vidų.

Praėjusią vasarą taip pat dalyvavome „STEAM veiklos gamtoje” parodoje. Jos metu demonstravome kaip vaikų darželyje susipažįstame su vandens savybėmis ir jo nauda. Baseinas lauke, šiltnamio laistymas, žaidimas su laistytuvais – tai tik kelios veiklos, kurios padeda susipažinti su vandeniu. Gamtoje vaikai prisilietė prie maisto gamybos, kurios metu pjaustė obuolius, gamino salotas. Viena smagiausių vasaros lauko veiklų – smėlio tyrinėjimas. Kiek daug galima su juo nuveikti – pastatyti įvairiausias pilis, kepti bandeles, statyti tunelius, susipažinti tiek su šlapiu, tiek su sausu smėliu. Steamukams teko pajausti smėlį ir savo rūbuose bei neabejojame, kad ir burnoje 🙂 Ir tai tik vos kelios veiklos, kuriomis pasidalinome su visuomene ir draugais iš kitų darželių.

Kasdien gyvename STEAM ritmu, todėl įdomiausi vaikystės nuotykiai gyvena čia!

#privatus vaikų darželis #steam #vaikų darželis Kaune #dalyvaujam #dalyvis

Konstruok kartu su STEAM parodoje mrgaitės pagamino atvirą lesyklėlę paukšteliams.
Mergaičių lesyklėlė
Luko lesyklėlė
Luko lesyklėlė
Ajaus lesyklėlė
Ajaus lesyklėlė
Parodai "Konstruok kartu su STEAM" Aras pagamino lesyklėlę iš moliūgo.
Aro lesyklėlė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *