DARŽELIO IŠSKIRTINUMAS

PAGRĮSTA UGDYMO PROGRAMA

„STEAM pasaulis“ yra pirmasis vaikų darželis Lietuvoje, kurio ugdymo programa sudaryta pagal STEAM metodologiją. STEAM (angl. science, technology, engineering, art, mathematics) – tai gamtos, technologijų, literatūros, inžinerijos mokslų, menų bei matematikos sintezė. Įvertinusios šiuolaikinio pasaulio iššūkius, STEAM ugdymo kryptį yra pasirinkusios sėkmingiausios pasaulio ikimokyklinės ir priešmokyklinės įstaigos.

INTERAKTYVI ERDVĖ

Šiuolaikiniai vaikai gimsta apsupti technologinių sprendimų, kurių privalumus turime išnaudoti, siekdami aukščiausių rezultatų. „STEAM pasaulis“ vaikų darželyje įrengta interaktyvi erdvė, kurioje vaikai naudojasi planšetiniais kompiuteriais, susipažįsta su robotika (Photon robotai), o pedagogai ugdymo medžiagą pateikia interaktyvaus ekrano ir grindų pagalba.

DĖMESYS SVEIKAI GYVENSENAI

„STEAM pasaulyje“ vaikai mokomi sveikos gyvensenos įgūdžių. Kasdien vyksta mankštos, daug laiko praleidžiama lauke, organizuojami renginiai, orientuoti į sveikos gyvensenos principus. Vaikai maitinami tik kokybišku ir sveiku maistu.

BENDRUOMENĖS KŪRIMAS

Vaikai nuolat žaidžia ir mokosi ne tik individualiai, taip pat aktyviai skatinamas darbas komandoje. Mažyliai bando įvertinti savo pasiekimus kartu su draugais. 

SAUGI IR JAUKI VIETA

Karmėlavos ir Ringaudų darželiai įsikūrę nuosavuose gyvenamuosiuose namuose, kurių aplinką sukūrė patys vaikai (lauko ir grupių erdvės). Patogus susisiekimas su Kauno LEZ įsikūrusiomis įmonėmis, Kauno miestu, aplinkinėmis gyvenvietėmis.

KOKYBIŠKAM LAVINIMUI PRITAIKYTA APLINKA

Mokymosi aplinka sąmoningai sukurta siekiant įrėminti STEAM metodologiją. Atskirų zonų sukūrimas ir judėjimas jose skatina vaikų smalsumą, domėjimąsi skirtingais objektais, padeda vaikams aiškiau suvokti skirtingų reiškinių prasmę ir paskirtį. 

Darželio erdvė suskirstyta į zonas:
Hipotezių stotelė > Žinių ir istorijų stotelė > Kūrybinių industrijų stotelė > Ekologijos stotelė > Robotikos stotelė > Skaičių stotelė > Gudručių stotelė > Menų laboratorija > Tylioji stotelė > Lauko laboratorija > Chemijos stotelė

Teisingai sukurta vidaus ir lauko aplinka prisideda prie vaiko emocinio ir intelektinio tobulėjimo. 

Norite pradėti lankyti mūsų darželį?

Grąžinimo priežastis ir suma

Your Order

Krepšelyje nėra produktų.