UAB STEAM PASAULIS svetainės privatumo politika

Įsigaliojimo data: 2023-07-11

UAB STEAM PASAULIS yra įsipareigojusi saugoti jūsų privatumą ir užtikrinti jūsų asmeninės informacijos saugumą. Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip mes renkame, naudojame, atskleidžiame ir saugome jūsų informaciją, kai lankotės ir naudojatės mūsų interneto svetaine, esančia adresu www.steampasaulis.lt (toliau – Interneto svetainė). Naudodamiesi mūsų Svetaine, jūs sutinkate su šios privatumo politikos sąlygomis.

Mūsų renkama informacija:
1.1. Asmeninė informacija: Galime rinkti asmeninę informaciją, pavyzdžiui, jūsų vardą ir pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį ir bet kokią kitą informaciją, kurią savanoriškai pateikiate mums, kai naudojatės mūsų Svetaine arba bendraujate su mumis.
1.2. Automatiškai renkama informacija: Kai lankotės mūsų Svetainėje, mes galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją apie jūsų įrenginį, naršymo veiksmus ir naudojimo būdus. Tai gali būti jūsų IP adresas, naršyklės tipas, operacinė sistema, nukreipiamieji URL adresai ir kiti panašūs duomenys.
Informacijos naudojimas:
2.1. Surinktą informaciją galime naudoti:
a) Teikti ir tobulinti savo paslaugas, produktus ir klientų aptarnavimą.
b) Atsakyti į jūsų užklausas, prašymus ar atsiliepimus.
c) Siųsti jums administracinius pranešimus, naujienlaiškius, rinkodaros pranešimus ar kitą informaciją, susijusią su mūsų verslu, produktais ar paslaugomis. Bet kuriuo metu galite atsisakyti gauti tokius pranešimus.
d) Analizuoti tendencijas, administruoti Svetainę ir rinkti demografinę informaciją bendram naudojimui.
e) Užtikrinti mūsų Svetainės saugumą ir užkirsti kelią nesąžiningai ar neleistinai veiklai.
Slapukai ir sekimo technologijos:
3.1. Mūsų Svetainėje gali būti naudojami slapukai, žiniatinklio švyturiai ir panašios sekimo technologijos, kad pagerintų jūsų naršymo patirtį ir rinktų informaciją apie tai, kaip sąveikaujate su Svetaine.
3.2. Slapukų naudojimą galite kontroliuoti individualios naršyklės lygmeniu. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad slapukų išjungimas gali apriboti jūsų prieigą prie tam tikrų Svetainės funkcijų.
Dalijimasis duomenimis ir jų atskleidimas:
4.1. Mes neparduodame, nekeičiame ir kitaip neperduodame jūsų asmeninės informacijos tretiesiems asmenims be jūsų sutikimo, išskyrus šioje privatumo politikoje aprašytus atvejus.
4.2. Jūsų informacija galime dalytis su patikimais trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, kurie padeda mums eksploatuoti Svetainę, vykdyti verslą ar aptarnauti jus, jei jie sutinka laikyti jūsų informaciją konfidencialia.
4.3. Taip pat galime atskleisti jūsų informaciją, kad įvykdytume teisinius įsipareigojimus, įgyvendintume savo politiką, apsaugotume savo teises, nuosavybę ar saugumą, arba ryšium su mūsų verslo turto susijungimu, įsigijimu ar pardavimu.
Duomenų saugumas:
5.1. Mes įgyvendiname pagrįstas saugumo priemones, kad apsaugotume jūsų asmeninę informaciją nuo neteisėtos prieigos, praradimo, netinkamo naudojimo ar pakeitimo.
5.2. Nors stengiamės apsaugoti jūsų informaciją, atkreipkite dėmesį, kad joks perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100 proc. saugus ir mes negalime garantuoti visiško jos saugumo.
Trečiųjų šalių interneto svetainės:
6.1. Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių svetaines. Ši privatumo politika šioms svetainėms netaikoma, ir mes neatsakome už jų privatumo praktiką. Raginame jus susipažinti su tų trečiųjų šalių svetainių privatumo politika.
Vaikų privatumas:
7.1. Mūsų Svetainė nėra skirta jaunesniems nei 18 metų asmenims (toliau – vaikai). Mes sąmoningai nerenkame asmeninės informacijos iš Vaikų. Jei esate vienas iš tėvų arba globėjų ir manote, kad jūsų Vaikas pateikė mums asmeninę informaciją, susisiekite su mumis ir mes nedelsdami tokią informaciją ištrinsime.
Šios privatumo politikos pakeitimai:
8.1. Laikas nuo laiko galime atnaujinti šią privatumo politiką, kad ji atspindėtų mūsų praktikos ar teisinių reikalavimų pokyčius. Apie bet kokius esminius atnaujinimus informuosime jus paskelbdami pakeistą privatumo politiką savo interneto svetainėje arba kitomis pagrįstomis priemonėmis. Raginame jus periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką.
Susisiekite su mumis:
9.1. Jei turite klausimų, abejonių ar prašymų, susijusių su šia Privatumo politika ar jūsų asmeninės informacijos tvarkymu, susisiekite su mumis adresu info@steampsaulis.lt

Duomenų apsaugos pareigūno funkcijas vykdo UAB “SDG”
El. paštas: asmensduomenys@sdg.lt
Tel. Nr. +370 37 460066


Atkreipkite dėmesį, kad ši Privatumo politika taikoma tik mūsų Svetainėje surinktai informacijai ir nereglamentuoja informacijos, surinktos neprisijungus prie interneto ar kitais kanalais.

Naudodamiesi mūsų Svetaine patvirtinate, kad perskaitėte ir supratote šią Privatumo politiką ir sutinkate su jos sąlygomis.

Grąžinimo priežastis ir suma

Your Order

Krepšelyje nėra produktų.